fbpx

Kısaca Hakkımızda...


Denizli Zafer Mühendislik, iklimlendirme ve klima projelerinde doğru uygulama, kaliteli malzeme ve kaliteli işçilikle işletme maliyetlerini minimuma indirmeyi ilke edinmiştir. Enerji maliyetlerinin önemli bir gider kalemi oluşturduğu günümüzde doğru, planlı ve bilinçli mekanik tesisat uygulamalarıyla gerek endüstriyel gerekse evsel kullanımda enerji tüketim maliyetlerini minimuma indirecek projeleri hayata geçirmektedir.

Denizli Zafer Mühendislik, yirmi yıla yaklaşan sektörel tecrübesiyle mekanik tesisat alanında taahhüt, danışmanlık ve proje hizmetleri vermektedir.
Tekstil, gıda, ilaç, otomotiv, çamaşırhane gibi endüstriyel tesislerin yanısıra, alışveriş merkezleri, sosyal tesisler, hastane, askeri tesisler, eğitim kurumları, oteller, yurtlar, lojmanlar, banka şubeleri, zincir restaurantlar, zincir mağazalar, eğlence merkezleri, ofis binaları, villalar, toplu konut projeleri gibi alanlarda mekanik tesisat uygulamaları yapmaktadır.

Mekanik tesisat, klima satışı ve satış sonrası hizmetleriyle ürün ve hizmet yelpazesini her geçen gün genişleterek müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutan Denizli Zafer Mühendislik, alanında uzman teknik kadrosu ve çağdaş ekipmanları ile her geçen gün daha da iyi hizmet sunmayı kendisine ilke edinmiştir. Bu sebeple firmamız, sürekli gelişen teknolojiyi yakından takip ederek en güncel teknolojileri kullanmakta ve müşterilerinin yaşam konforlarını artırmak için hızlı ve esnek çözümler üretmektedir.

Küresel ısınma ile bozulan ekolojik sistemin sürdürülebilir ve yenilenebilir enerji kaynakları ve çevreye duyarlı uygulamalarla korunması için özen gösteren Denizli Zafer Mühendislik, giderek yükselen hava sıcaklığına rağmen iç mekanlarınızda konforlu ve sağlıklı bir ortam sağlamak için Mitsubishi Klima kalitesini sizlerle buluşturuyor. Hızlı keşif, fiyatlandırma, montaj ve satış sonrası servis kalitemizle her zaman yanınızdayız.

Mitsubishi Electric Denizli bayisiyiz.

Referanslarımız

Mitsubishi Electric'ten bir ilk!

Keşfetteam, daha fazla konfor ve enerji tasarrufu sağlayan katma değerli bir ücretsiz keşif hizmeti sunuyor.

Şimdi Ara
Scroll Up