fbpx

BAC-HD 150 BACnet ve M-NET Adaptör

BTU Sınıflandırmaları: 9.000 / 12.000 / 18.000 / 21.000
Özellikler

Fonksiyonlar

PAM Kontrol
Akım dalgası besleme voltaj dalgasına benzedikçe elektrik daha az kayıp ile daha verimli kullanılabilir. PAM, akım dalgasının formunun besleme voltaj dalgasına uyacak şekilde kontrol edilmesini sağlayan bir metoddur. PAM kontrol ile güç kaynağından alınan güçün %98’i verimli şekilde kullanılır.
DC Fan Motoru
Dış ünitenin DC motorlarındaki rotor mıknatısı olarak ferrit yerine daha yüksek manyetik akış sağlayan samaryum kullanılmıştır. Ayrıca daha yüksek verim için özel şekilli kesime sahiptir. Bu motor benzer bir AC motora göre daha fazla verim sağlamaktadır.
Econo Cool
Salınımlı hava akımı ile daha serin bir his yaratır. Ortam sıcaklığını konfor kaybı olmadan ayarladığınız sıcaklık değerinden 2°C düşük hisseder ve %20 tasaruf sağlarsınız.(sadece soğutma modunda çalışır.)
Otomatik Kanat
Cihazınız çalışmayı durdurduğu zaman kanat otomatik olarak kapanarak hava üfleme çıkışını kapatır. Bu şekilde cihazınızın paneli bir bütün olarak daha estetik görünür
Otomatik Yeniden Başlama
Özellikle ani elektrik kesintlerinde kolaylık sağlayan bu özellik sayesinde cihazınız, güç geri geldiği zaman otomatik olarak çalışmaya başlar.
ACO Kolay Mevsim Ayarı
Oda sıcaklığına göre ısıtma ve soğutma modları arasında otomatik geçiş yapabilir.
(-)15°C Isıtma
(-) 15°C dış hava sıcaklığında ısıtma yapabilmektedir.
I SAVE
”I save (hafıza)” tercih edilen (daha önceden ayarlanmış) sıcaklığa uzaktan kumandadaki tek bir düğmeye basarak geri dönmeyi sağlayan basitleştirilmiş bir ayar fonksiyonudur.
Haftalık Programlayıcı
Seride Kablolu uzaktan kumanda kullanılmış ise standart olarak haftalık programlama özelliği mevcuttur.
Grup Kontrol
Birden fazla klimadan bir grup oluşturularaktek bir kumanda ile kontrol sağlanabilir. Bu fonksiyon opsiyoneldir.
M-Net Bağlantı
Opsiyonel olarak Mitsubishi Electric M-NET iletişim protokolüne uyarlanabilir
24 Saat Zaman Ayarı
Açma/Kapama zamanı sırası ile 24 saatlik bir period içinde 10 dakikalık aralık ile programlanabilir.
Kendi Kendine Teşhis Fonksiyonu
Klimanızda herhangi bir arıza oluştuğunda klima bu arızayı tehşis eder böylece yetkili servis arıza kodunu anlayarak hızlı müdahale etme şansına sahip olur.
Arıza Kayıt
Klimanız, oluşailecek herhangi bir arıza yada arızaları otomatik olarak hafızasına alır ve yetkili servise çok daha hızlı müdahale imkanı sağlar
Yeniden Kullanılabilir Boru Teknolojisi
Mitsubishi Electric’in inverter modellerinde endüstride bir ilk olarak çok yavaş bozulan yeni HAB (Sert alkalin benzen ) soğutucu akışkan yağı kullanılmaktadır. Bu yeni yağa ek olarak, eşsiz, temizlenmesine gerek olmayan teknolojimiz özel olarak geliştirilmiş bir yağ seperatörü ve yağ tıkanıklığını engelleyecek şekilde dizayn edilmiş serpantinleri birleştirir. Bu özellikler sayesinde yeni bir model monte edilmesine rağmen mevcut boruların yeniden kullanımı mümkün olmaktadır.
MXZ Bağlantısı
Bu modeller MXZ inverter multi-split sisteme bağlanabilmektedir

Mitsubishi Electric'ten bir ilk!

Keşfetteam, daha fazla konfor ve enerji tasarrufu sağlayan katma değerli bir ücretsiz keşif hizmeti sunuyor.

Şimdi Ara
Scroll Up