fbpx

MXZ-VA D Serisi Inverter Multi Split Klima Sistemleri

BTU Sınıflandırmaları: 12.000 / 14.000 / 18.000 / 24.000 / 25.000 / 28.000 / 35.000
Özellikler
Max. 5 İç Ünite Bağlanabilme Enerji Tasarrufu için Talep Kontrol *(4D83/5D102) Soğutma/Isıtma Anahtarı Kablolama / Borulama Düzeltme Fonksiyonu*(4D83/5D102) Sessiz Çalışma

Fonksiyonlar

Yüksek Verimli DC Motor
Yüksek verimli DC motor kullnılmaktadır.
Nadir Toprak Mıknatısı
Kompresörde kullanılan nadir toprak mıknatısı, diğer mıknatıslara göre yüksek verim sağlayan, yüksek yoğunluklu ve artırılmış magnetik bir güç oluşturur.
PAM Kontrol
Akım dalgası besleme voltaj dalgasına benzedikçe elektrik daha az kayıp ile daha verimli kullanılabilir. PAM, akım dalgasının formunun besleme voltaj dalgasına uyacak şekilde kontrol edilmesini sağlayan bir metoddur. PAM kontrol ile güç kaynağından alınan güçün %98’i verimli şekilde kullanılır.
DC Fan Motoru
Dış ünitenin DC motorlarındaki rotor mıknatısı olarak ferrit yerine daha yüksek manyetik akış sağlayan samaryum kullanılmıştır. Ayrıca daha yüksek verim için özel şekilli kesime sahiptir. Bu motor benzer bir AC motora göre daha fazla verim sağlamaktadır.
Yivli Borulama
Ünite içindeki serpantin boruları yivlidir.
Manyetik Dirençli DC Rotary Kompresör
Manyetik dirençli DC kompresör rotorunda güçlü neodimiyum mıknatıslar kullanılmıştır. Mıknatısların yarattığı güçlü manyetik ve relüktans torklarla daha verimli çalışma elde edilmiştir.
Power Receiver
Mitsubishi Electric kompresör performansını optimize eden powerful receiver ve iki lineer genleşme vanalı (LEV) bir devre geliştirmşitir. Bu teknoloji çalışma dalga şekli ve dış ortam sıcaklığına karşılık olarak optimum kontrolü sağlar. R410A soğutkan karakteristiklerine göre sistem uygun hale getirilerek, çalışma verimi artırılmıştır.

Mitsubishi Electric'ten bir ilk!

Keşfetteam, daha fazla konfor ve enerji tasarrufu sağlayan katma değerli bir ücretsiz keşif hizmeti sunuyor.

Şimdi Ara
Scroll Up